KONST / Litografier / Litografi 11468601
nr 1146 8601
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 58/100, Kvinna, bladets mått: 40x46
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:32:51
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr